2024.03.29.

Kezdőlap Céginformáció Cég tevékenységei Üvegzseb Közérdekű adatok Álláslehetőség

Álláslehetőség

A stabil gazdasági hátterű FÁBER Kft. keres munkatársat a következő munkakörbe:

Kollégákat keresünk azonnali kezdéssel takarítói, udvarosi pozícióba, hosszú távra, hétköznapi munkavégzés. Stabil, hosszú távú és kiszámítható munkahely, teljes bejelentett munkaviszony, a piaci szintnek megfelelő bérezés

Cég: FÁBER Kft.
Város: Budapest, XII. kerület Alkotás utca 21.
Foglalkozás: határozatlan idejű munkaviszony teljes munkaidő
Jelentkezés: Önéletrajz
Email: allas@hegyvidekiparkolas.hu

Az állás leírása

Juttatási csomag, amit kínálunk:
  • megbecsülés
  • hosszú távú, stabil, bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • cafeteria már próbaidő alatt is (SZÉP Kártya)
  • céges telefon, munkaruha
  • vidékről bejáró kollégák bérlet költségét teljes összegben térítjük
  • szabad hétvégék és ünnepnapok (40 órás munkahét, egy műszakos)
Feladatok:
  • anyagmozgatás, takarítás, udvarosi feladatok
  • locsolás
  • kerületen belüli szállítás,
Elvárások:
  • hosszú távú elkötelezettség
  • minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • rugalmasság és jó állóképesség,
  • munkakörre vonatkozó foglalkozás-egészségügyi alkalmasság
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: XII. kerület
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Munkakör betöltésének feltétele:
  • B kategóriás jogosítvány